Eşimi nasıl geri döndürürüm?

Eşinden ve eşinin başkalarıya ilişkisinden rahatsız olan kimsenin aklındaki soru şüphesiz: “Giden eşimi nasıl geri döndürürüm?” duaları okursa Allah’ın izni ile en kısa zamanda eşini geri kazanacaktır. Bu duanın yanı sıra işin ehli kişilerden ve medyumlardan yardım almak en akıllıca çözümdür. Gerçek ve tesirli medyumlara ulaşmak için yorum sayfamızı mutlaka ziyaret edin.

Bu işleme başlarken önce Allah rızası için abdest alınır. Ardından niyet edilir. Niyet en önemli anahtardır. Niyeti takriben Allah rızası için namaz da kılınırsa yapılan işlem daha kısa sürede ve daha çabuk etkisini gösterir.

giden eşimi nasıl geri döndürürüm

Yapılacak işlemlere başlaman önce, şöyle dua edilmelidir.

“Allahümme elki muhabbeti(filan bin veya binti falan veya fülane )ve ağlik kalbi aleyha acilen ve sür’aten”

Duanın Türkçe’si de okunabilir. En nihayetinde Yaradan her isteğimizi bilir, anlar ve duyar. Anne adıyla birlikte bağlanmak istenen kimselerin isimleri zikredilir. Duanın Türkçe’si şöyledir.

“Allah’ım acilen ve süratle(Mesela:Ayşe kızı Fatma ile Emine oğlu Ali’nin filane kızı falane ile falane oğlu filanı)birbirlerine sevdir ve kalplerini bağla”

Bir yiyeceğe, bir bardak suya yada şekerli bir gıdaya 41 defa “Tebbet” suresi okuyup üflenir ve eşini kendisne bağlaması niyetiyle okunur ve Rabbin izniyle faydası olur.

Bir miktar suya yada şekerli bir besine 51 defa yasin okuma: Bir kimse sevdiği birinin veya eşinin muhabbeti için 51 defa Yasin suresinin son sayfasındaki“Ve darabe lena ve nesiye halkah.kale men yuhyi’l -izame  ve hiye ramim.”ayetini okuyup  dua ederse Allah’ın izini ile o kimsenin eşiyle muhabbeti artar. İnadı kalmaz ve evine döner. Eşine ve çocuklarına bağlanır.

Sevgiyi artırmak için: yedi tane kesme şekere “Yasin” suresinin son iki ayeti olan “İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün. Fesubhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun” ayetini okuyan ve bu şekeri istediği kimseye yediren yine Allah’ın izniyle muhabbeti artırabilir.

Eski sevgilimi ya da eşimi nasıl geri getiririm?

Sevgili okur, neden ve nasıl ayrıldığınız hiç önemli değil. Eğer onu geri istiyorsanız sizi zorlu bir süreç bekliyor. Her şeyden önce şunu bilmelisiniz ki “Biz birbirimize çok aşıktık” demekle bir adım yol alamazsınız.

Bir zamanlar gözlerinizin içine aşk ile bakan sevdiğiniz şimdi her söylediğinize gözlerini mi deviriyor? İçinizden “Bu kadar çabuk nasıl benden vazgeçebilir” mi diyorsunuz? Telaş etmeyin… Ve her şeyden önemlisi en değerli gücünüzü yani ümidinizi kaybetmeyin.

Eğer sevdiğinizi gerçekten geri kazanmak istiyorsanız ihtiyacınız olan tek şey biraz sabır. Sabrınız size kendinizi geliştirme ve olanlarla yüzleşme gücünü verecektir. Zaten tek ihtiyacınız olan şey budur aslında.

Eşimi nasıl geri döndürürüm diye çare arayanlar: Acele etmeyin!

Eğer ciddi bir ayrılık sürecinden geçtiyseniz sevgilinizin kalbini tekrar kazanmak asla eskisi kadar da kolay olmayacaktır. Öncelikle bu gerçeği aklınıza sokmalısınız. Bir gecede onu geri kazanamazsınız.

Hem kendinize hem de ona zaman vermelisiniz. Aramak ya da görüşmek isterse okuduğunuz dualar ve yaptırdığınız işlemlerden sonra o sizi zaten arayacaktır.

Diyelim ki istemiyor… Onu zamanından önce ikna etmeye çalışmanız sadece sizi daha da itici kılacaktır, hatta ve hatta hangi medyumdan yardım alırsanız alın süreç hep geri tepecektir.

En önemlisi: sevgilinizi geri kazanmak için evlilik kartını oynamayı aklınızdan bile geçirmeyin.

Eşimi nasıl geri döndürürüm diye merak edenler: Eşinizin üzerine gitmeyin!

eşimi nasıl geri getiririm

Diyelim ki ayrıldınız…. Bu talihsizliğin ardından yapacağınız en büyük hata sevgilinizin üzerine gitmek olacaktır. Bunu siz de çok iyi biliyorsunuz… Hiç durmadan aramayı, onu internette sürekli gözetlemeyi ve ardı arkası gelmeyen mesajları unutun. Bu hal ve tavırlar sadece onu sizden daha çok uzaklaştırır sakın unutmayın. Hatta şunu da bilin, özür dilemek ya da sinirlenip üste çıkmaya çalışmak da çoğu zaman işinize yaramayacaktır.

Dikkatli olun! İçinizden kapısında yatmak ve sabahlara kadar onu ikna etmeye çalışmak ya da ayaklarına kapanmak gelse de dirayetinizi korumaya devam etmelisiniz. Bu size Medyum Emrullah Abla yani bir abla tavsiyesidir.

Her şeyden önce: Kendinize çeki düzen verin!

medyum emrullah abla uyarıyor kendinize çeki düzen verin

Ayrılık ve iletişimsizlik sürecini avantajınıza kullanmalısınız. Bu dönemde kendinizi bırakıp perişan bir halde görünmek ne yazık ki “Ah yazık bensiz ne hale gelmiş, hemen kollarına atlayayım” fikrini vermez. Aksine sizden daha çok soğumasına neden olur. Bunun yerine mükemmel görünürseniz, ona size ilk aşık olduğu zamanları hatırlatırsanız içinde bir yerlerde o eski duygular harekete geçecektir. Ayrıca sizi yıkılmamış halde görmek sizi kaybetme korkusunu pekiştirecektir.

Eşimi nasıl geri döndürürüm diye soruyorsanız mutlaka onun geri dönmesinden vazgeçtiğiniz an ona en güçlü yüzünüzü gösterin!

medyum emrullah abla güçlü iman her şeyi kazanır

Uygun bir saatte sevgilinize bir mesaj atın. Ona nasıl olduğunu sorun. Israrcı davranmayın. Uzatmayın. Buluşmayı teklif etmeyin. Onu merakta bırakın. Mesajınızın gelmesine sevinsin, hatta heyecanlansın. İlk aşama için tek bir mesaj yeterli. İkinci aşamadaysa sizi görmesi gerekecek. Ne kadar değiştiğinizi ve iyi göründüğünüzü ona göstermelisiniz. Bu konuda akıl alabileceğiniz medyumlara bu siteden de ulaşabilirsiniz.