Büyü nasıl yapılır?

Asırlardır değişmeyen soru: Büyü nasıl yapılır?

Büyü istemektir. En kuvvetli büyü sadece ve sadece istemektir. Kimsenin nazarına girmeden, yaradana şirk koşmadan istemektir. Başkalarının sizin adınıza bir şey istemesi sizin istekleriniz karşısında kifayetsizdir. Asıl meziyet doğru istemeyi bilmektir. Hiçbir şey yapmadan, oturduğumuz yerden hiçbir şeye ulaşamayız. Sır adlı kitapta anlattığı gibi işin sırrı istemeyi bilmektir. Aslında bu kitapta anlatılan öğreti tüm din kitaplarımızda anlatılan yegane “sır”dan başka bir şey değildir: Yaradandan istemek ve dilenmek…

büyü nasıl yapılır? en etkili işlem ve en etkili nedyum yanıtlıyor

Kara büyü nasıl yapılır?

Elbette hayatta başarılı olmak herkes isteyeceği bir şeydir. Peki istemekle her şey biter mi? Cevap nettir. Maalesef sadece istemek yeterli değildir. Harekete geçmek gereklidir. Medyumlar dilemeyi ve istemeyi bizlerden daha iyi bilen insanlardır. Bu yüzden kendilerinden akıl almak yapılabilecek en mantıklı şeydir. Medyumlardan büyü dilenmek yerine yüce yaratıcıdan dilenmek yapmamız gereken tek şeydir.

Büyü çözme, büyü giderme, büyü kaldırma, büzü bozma, eşini geri döndürme büyüsü, sevgiliyi bağlanma büyüsü, evlenmeye ikna etme büyüsü, aşk büyüsü, maddi ya da manevi gideni geri getirme işlemi, eski sevgiliyi geri döndürme işlem, muhabbet büyüsü, soğutma büyüsü, çingene büyüsü, papaz büyüsü, yıldız yükseltme, borç kapatma, terfi etme, iş bulma, sevgili bulma, arkadaş bulma, dön gel, çevir gel, esma ül hüsna zikirleri gibi çeşitli sebepler medyumlara başvurulan sebepler arasında en başta gelmektedir.

Sömürü yerine yol göstermeyi seçen medyumları bu sitede bulacaksınız. İnsanların duygularıyla oynamak yerine onların hayatlarına fayda sağlamalarıyla duyulmuş, gerçek ve güvenilir medyumlar hakkındaki yorumları okumak için bizim sitemizi ve bu siteyi okumaya devam edin.

Büyülerin Özellikleri

Büyü ile ilgili herkesin öğrenmek istediği konu “Büyü Nasıl Yapılır” sorusuna cevap almaktır. Her nedense insanlar bu konularda bilgi sahibi olmak isterler ve büyü yapma girişiminde bulunmak isterler. Büyü, elbette herkesin yapabileceği kadar sıradan bir çalışma değildir.

Büyü, filmlerdeki gibi saçma söz ve kelamlarla yapılmaz. Büyü Allah-û Teala’nın isimleri ve Ayetleri ile yapılır (ki asıl tehlike buradadır). Zira bunu yapanlar bu Esma ve Ayetleri pis mekanlarda necis kokular tütsüleyerek ve kimi zaman ters yazarak veya okuyarak yapar hatta daha ileri gidip (neuzibillah) bu ayet ve esmaları kadınların hayız kanı, bazı hayvanların kanı ile yine necis ve haram olan bazı hayvan kemikleri, hayvanların gerilerine yazarlar ve o güne müvekkil olan sufli musallatlarla bu işi havale ederler. SONUÇ OLARAK; BÜYÜ RUHANİ VARLIKLARLA YAPILIR…

Kara Büyü Medyum Önerisi
“Helake sürükleyen yedi şeyden biri büyüdür.” Buhari

Büyüler dönemsel olarak, kısa süreli, uzun süreli ve ömür boyu olarak etki eder.

Kısa süreli olanlar, bir zaman sonra kendiliğinden iptal olur.

Uzun süreli olanlar, bir kaç yıl süreyle insan hayatını olumsuz yönde etkiler.

Ömürlük olanlar, karşı bir kuvvetle yok edilmedikleri sürece yani ilahi güçle cinler bedenden çıkarılmadıkları sürece bir insanın ömür boyunca hayatının mahvolmasına sebep olurlar.